Kategorie
Aktualności

Koncert „Kobietom – elektrycznie…”

Zapraszamy na koncert z cyklu „Muzyczne impresje”, z podtytułem „Kobietom – elektrycznie…” Kulturalna uczta odbędzie się 7 marca, a w programie polska i zagraniczna muzyka rozrywkowa.

Idea koncertowej serii zrodziła się w lutym 2007 roku, a inauguracja I sezonu „Muzycznych impresji” miała miejsce 25 października 2007 roku, impreza od początku została objęta honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Opolskiej. Pomysłodawcą i motorem napędowym wydarzenia jest Przemysław Ślusarczyk – opolski kompozytor, animator kultury, dyrygent. 

Założeniem programowym jest przede wszystkim promocja młodych wykonawców, zespołów muzycznych oraz wzbogacenie oferty kulturalnej uczelni. Poprzez koncerty wyjazdowe na terenie województwa i poza jego granicami muzycy popularyzują Politechnikę Opolską i Zespół Szkół Elektrycznych w Opolu.

Szczegóły wydarzenia na plakacie poniżej, wirtuozi orkiestr: Opolskiego Elektryczniaka, Politechniki Opolskiej i Grudzickiej Orkiestry Dętej – pod batutą Przemysława Ślusarczyka – serdecznie zapraszają!