Zarząd Koła SEP przy Elektrowni OPOLE zaprasza na wyjazd techniczny na targi energetyczneENERGETAB 2024w Bielsku-Białej w dniach 17-18.09.2024 r Istnieje też możliwość wyjazdu na 1 dzień – 17.09.2023 Zapisy do dnia 03.09.2024 przyjmują: Benon Soppa (5830), Mirosław Maciąg (5828) SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
